Rozczarowujące w dwóch ostatnich turniejach, Paula Josemaria i Ariana Sanchez wygrywają World Padel Tour Marbella Master w finale przeciwko Las Heras/Virseda, the niespodzianka turnieju wśród pań.

Las Heras i Virseda rozpoczęli jednak spotkanie perfekcyjnie, oferując bardzo wysoki poziom gry, jak widać na tym wyjątkowym punkcie.

W tym tygodniu, który był dla nich wyjątkowy, outsiderzy wygrali pierwszą rundę 6/4.

Jednak na początku drugiej rundy Josemaria i Sanchez wywierali nieco większą presję, co pozwoliło im na szybką przerwę. Faworyci weszli do meczu, a Las Heras i Virseda musieli pracować, aby nie zostać w tyle na tablicy wyników.

Dokładniej, numer 2 w rankingu logicznie wygrał drugą rundę 6/3 i wszystko musiało zostać przerobione dla outsiderów. Ci, którzy grali tam swój pierwszy finał Open, od początku decydującego seta wciąż byli schwytani w gardło. Jeśli udało im się wrócić do gry przebijając się na 3/3, dynamika była na korzyść Pauli i Ariany, które ponownie zasłużyły się rywalkom i pędziły do ​​zwycięstwa: 4/6 6/3 6/3.

To prawdziwy powrót na pierwszy plan dla Josemarii i Sancheza, którzy zdobyli swój drugi tytuł w sezonie, nieco ponad dwa miesiące po pierwszym, zdobytym w Vigo pod koniec marca. Liczby 2 wracają do formy i oczywiście będziemy musieli uważać na nie w Vienne w ciągu kilku dni.

Teraz nadszedł czas na finał mężczyzn pomiędzy Juanem Lebronem i Ale Galanem z Momo Gonzalezem i Alexem Ruizem! Bezprecedensowy finał pomiędzy mistrzami świata w Hiszpanii!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !