Tygodnie następują po sobie i wyglądają podobnie dla Juana Lebrona i Ale Galana, którzy wciąż dominują Fernando Belasteguina i Arturo Coello.

Podobnie jak podczas włoskiego Majora, numer 1 potrzebował trzech zestawów, aby pokonać „legendę Pehuajo” i młodego Arturo.

Frenando Belasteguin wyraziste emocje twarzy

Jest to wreszcie scenariusz całkiem podobny do tego z Rzymu, który miał miejsce w piątek w Marbelli. Rzeczywiście, podczas gdy numer 1 wygrał pierwszą rundę, zobaczyli, że Bela i Coello zabrali im drugiego seta. Gdy zmierzaliśmy do niezdecydowanej rundy decydującej, po raz kolejny najbardziej solidni okazali się zawodnicy Mariano Amat. W sobotę znajdą Sanyo Gutiérreza i Agustina Tapię, zwycięzców Capra / Sanchez z wynikiem 6/1 7/6.

Podobnie jak w czwartek w ósmej części, jedynym meczem w trzech setach będzie mecz Ale i Juana!

Jak zapewne zrozumiesz, pozostałe spotkania były rozgrywane w dwóch setach. Federico Chingotto i Juan Tello byli bardzo silni, aby zdominować Stupę i Limę 7/6 7/6. Argentyńczycy odnajdą sobotę w niespodzianka tych ćwierćfinałów: Alex Ruiz i Momo Gonzalez !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !