Tego popołudnia na tym samym torze będzie trzech członków rodziny Gutierrez w XNUMX/XNUMX finału Marbella Master du World Padel Tour.

Bela kontuzjowany, Sanyo Gutierrez sprzymierzył się z tym mistrzem WPT Marbella ze swoim siostrzeńcem, Cristian German Gutierrez. Na swój pierwszy wspólny mecz mają zdominował wczoraj Leala / Semmlera w prostych setach. Dla tych, którzy mają wątpliwości, Sanyo udowodnił, że jest tak samo nieustępliwy po lewej, jak i po prawej.

Dziś będzie miał swojego drugiego siostrzeńca na przekątnej, niejakiego Agustina Gutierreza, który wczoraj wygrał w trzech setach z Javim Martínezem przeciwko Bueno / Rivera.

Agustin Gutierrez

Trzej członkowie rodziny Gutierrez będą zatem dzisiaj razem na centralnym World Padel Tour ! Ogromna duma dla Sanyo, jak on ma zadeklarowane na Instagramie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !