Zwycięskie w Vigo i finalistki w Santander, Patty Llaguno i Virginia Riera są bardzo wysportowane, czego dowodem jest ich wyraźne zwycięstwo w półfinale o godz. Marbella !

Można by pomyśleć, że prawdziwa walka stoczona wczoraj przez Patty i Virginię z Bea Gonzalez i Lucią Sainz pozostawi ślady, ale tak nie było. Rzeczywiście, od początku dzisiejszego meczu byliśmy w stanie zdać sobie sprawę, że 2:46 godziny ćwierćfinału były bardzo dobrze strawione.

W sukcesie wejściowym zawodnicy Neki Berwig pokazali, że są parą tych ostatnich tygodni na World Padel Tour. Szczególnie solidne, Llaguno i Riera osiągnęli spotkanie, jak to często robią, z bardzo małą liczbą błędów (8 w całym meczu dla pary) i niesamowitą obroną.

Statystyki Llaguno Riera Osoro Iglesias WPT Marbella Master 2021

W końcu się narzucają 6 / 3 6 / 1 w 1h14 gry i dzięki temu będą mogli dobrze zregenerować się do czekającego ich jutro finału, trzeciego z rzędu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !