Czwarte w tym sezonie losowanie Benjamina Tisona i Teo Zapaty, którzy zakwalifikowali się dziś do fazy pucharowej Marbella Master!

Jak wczoraj, para francusko-hiszpańska wykazała się świetną mentalnością, aby powrócić po przegranej pierwszego seta. Dziś wieczorem Tison i Zapata wygrywają 3/6 7/5 6/3 z José Solano i Jaime Fermosellem, co pozwala im wejść do głównego losowania, w którym nowa para Agustina Gutiérreza (41) i Jose Rico (29).

Oczywiście para francusko-hiszpańska nie będzie faworytami przeciwko dwóm graczom przyzwyczajonym do głównych remisów, ale naszym zdaniem mają o co grać przeciwko nowo utworzonej parze. Czy Ben i Teo będą w stanie zakwalifikować się do swojego pierwszego ósmego razem na Open lub Master? Odpowiedz jutro w drugiej rotacji po południu!

Pozostałe pary, które zakwalifikowały się do głównego losowania to:

  • Pineiro/Jimenez Casas
  • Muńoz/Vilarino
  • Bueno/Quilez

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !