Pierwszy Mistrz 2021 na on World Padel Tour obiecuje nam imponujące plakaty, a wszystkie nasiona zaczynają się w XNUMX/XNUMX finału!

Stół finałowy

Kto powiedział, że Mistrz tak mówi? wszystkie nasiona startują w rundzie XNUMX. Więc będziemy mieć wybuchowe plakaty!

U mężczyzn

W tym kontekście zaplanowano kilka pierwszych rund w środę będzie już na bardzo wysokim poziomie. Nie ma szczęścia Maxi Sanchez i Lucho Capra którzy dziedziczą od samego początku Juan Lebron i Ale Galan !

W uścisku wątpliwości Uri Botello i Javi Ruiz będę musiał się pozbyćAllemandi i Lijo, które od jakiegoś czasu nabierają rozpędu!

Pablo Lijo Tito Allemandi WPT Alicante Open 2021

Również bardzo duży mecz, ten pomiędzy JM Diaz / Coki Nieto oraz finaliści Santander Open, Javi Rico i Momo Gonzalez !

Rozczarowujące w północnej Hiszpanii, Federico Chingotto i Juan Tello będą musieli wyjść z zawsze trudnej pary: Sergio Alba / Francisco Gil.

 Sanyo Gutierrez i jego siostrzeniec Cristian, z numerem 6, zmierzą się w swoim pierwszym wspólnym turnieju o godz para kwalifikatorów. To może być sensacja początku sezonu: Javi Leal i Miguel Semmler! W przypadku zwycięstwa Gutierrez mógł zmierzyć się z innym siostrzeńcem Sanyo, Agustini jego partner Javi Martinez. W tym celu będą musieli pokonać Brazylijczyków Lucas Campagnolo i Lucas Bergamini. Jeszcze nas tam nie ma!

Aby znaleźć pełny stół, to tutaj: Finałowy stół mężczyzn WPT Marbella Master

U pań

W przypadku dziewczyn wszystkie oczy będą skierowane w środę na trzecie starcie w tym sezonie pomiędzy Marta Marrero / Marta Ortega et Wiktoria Iglesias / Aranzazu Osoro. Czy po powrocie do półfinału w Santander Martas w końcu zdołają zdominować tę parę, która bardzo im zaszkodziła na początku sezonu?

Dwie z najbardziej rozczarowujących par 2021 spotykają się w XNUMX/XNUMX finału w grze wszystkich niebezpieczeństw: Ten Reiter / Karolina Navarro vs Eli Amatriain / Sofia Araujo !

Dla tego Mistrza będziemy mieli dwie pary francusko-hiszpańskie w losowaniu głównym : Collombon / Castello i Cañellas / Godallier! Pierwsza zmierzy się z Alicią Blanco / Nurią Rodriguez, a druga zmierzy się z parą z previas!

Aby znaleźć pełną tabelę, to tutaj: Stół finałowy WPT Marbella Master Ladies

Poprzednie

Po raz pierwszy w tym sezonie nie będzie francuskiego w previas, ale od tego czasu będzie Francuz Benjamin Tison i Teo Zapata zadebiutują tam. Para francusko-hiszpańska w pełni wykorzystuje swój dobry początek sezonu i format Master, aby wejść bezpośrednio do previas. Będzie to przeciwieństwo pary z preprevias.

Wiele legendy o padel mondial zawalczą w tych previas: Cristian Gutierrez Albizu, Godo Diaz, Fernando Poggi, Maxi Grabiel / Seba Nerone, Marcello Jardim…

Wśród dziewczyn znajdziemy drużyny, które ostatnio widywaliśmy w przedprewach, jak Włosi Pappacena / Sussarello lub jedna z par objawień z tego początku sezonu: Canovas / Velasco.

Poprzednie wersje

W preprevias, bez francuskiego dla dziewczynod kiedy Mélissa Martin, kontuzjowana podczas stażu reprezentacji Francji, nie została jeszcze przywrócona.

Z drugiej strony u chłopców są 7 trójkolorowych kto będzie stąpał po stokach Recinto Ferial w Marbelli, rekord na początku sezonu! W preprevias będziemy mieli jak ostatnio Blanqué / Leygue et Bergeron / Simon Vasquez, Ale również Maigret / Peyrou et Moreau / Oscar Vasquez ! Spotkania rozpoczną się w sobotę, wkrótce wrócimy do nich tradycyjnym „losowaniem Francuzów”!

 

W międzyczasie znajdź poniżej preprevias i previas tabele :

WPT Marbella Master 2021 Previas Kobiety

WPT Marbella Master 2021 Previas Mężczyźni

WPT Marbella Master 2021 Preprevias Kobiety

WPT Marbella Master 2021 Preprevias mężczyzn

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !