Bea Gonzalez i Marta Ortega pokonały w ćwierćfinale Lucię Sainz i Martę Marrero. World Padel Tour Mistrzowie finału 2022.

Wracając razem na turniej finałowy, Marrero i Sainz nie byli w stanie pokonać rywali z rozstawionymi 3. Martita i Bea, które udowodniły, że turniej za turniejem są najsilniejszą parą za dwoma czołowymi duetami, wciąż miały bardzo poważny mecz wygrać w dwóch setach.

Z pięcioma decydującymi punktami zdobytymi na sześć, gracze Maxi Grabiel byli najsilniejsi w gorących momentach i logicznie zaoferowali sobie sukces w nieco ponad półtorej godziny. Dzięki temu zwycięstwu już jutro w półfinale zobaczymy Ortegę i Gonzaleza. Będzie albo przeciwko Salazarowi Triayowi, albo przeciwko Las Heras / Virseda, odpowiedź od 17:00, nadal na Canal Plus Sport 360.

Ten mecz miał oczywiście szczególny smak dla Marty Marrero, która się na to zdecydowała zrobić sobie przerwę w karierze, aby zostać matką.

Zawodnik z Wysp Kanaryjskich da z siebie wszystko, by spróbować ukończyć mecz z jak najlepszym wynikiem. Niestety dla niej Bea i Martita były dziś zbyt silne. Życzymy powodzenia na tym nowym etapie byłemu światowemu numerowi 1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !