Juan Lebron i Ale Galan kwalifikują się do wielkiego finału WPT Master Final 2021. Rewanżują się Stupa / Ruiz w prawdziwym pokazie siły: 7/5 6/2.

Lebron i Galan wchodzą do meczu z koncentracją, która ich charakteryzuje. Są na szczycie, bo są bardzo często. Naprzeciwko Franco Stupazcuk i Alex Ruiz są również bardzo wysportowani, co zapewnia bardzo dobry występ na początku meczu. Widzowie trzymają głowy z założonymi rękami niektóre punkty, które wydają się nierealne. Bez przerwy.

Zestaw kontynuuje z serwerami, którym udaje się zdobyć przewagę nad odbiorcami. Zagrywki serwisowe Galana/Lebrona są łatwiejsze: wydają się bardziej zdolni do zgarnięcia zestawu. I to właśnie zrobią o 6/5, na białym kombi!

W walce w pierwszym secie Stupa i Ruiz wyraźnie odnieśli cios w tył głowy. W czwartym meczu drugiego seta podopieczni Carlosa Pozzoniego ponownie doznali przerwy białych, co bardzo im zaszkodziło.

Numery 1 są całkowicie darmowe i nic im się już nie stanie. Oni pomnóż na torze, karać swoich przeciwników ciosem. Demonstracja jest totalna: dla wszystkich, którzy w to wątpili, Lebron i Galan po raz kolejny są na swoim najlepszym poziomie w hiszpańskiej stolicy.

Lebron Galan skacze Madryt Master Final

To zwycięstwo 7/5 6/2 pozwala im dolecieć do finału. Będą teraz delikatnie czekać na swoich przeciwników. To będzie albo Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez, albo Paquito Navarro i Martin Di Nenno, odpowiedz pod koniec popołudnia!

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.