Co za gra ! Patty Llaguno / Virginia Riera i Aranzazu Osoro / Victoria Iglesias dali nam wspaniały mecz dziś po południu w Madrid Arena.

Był to jeden z najbardziej atrakcyjnych plakatów na papierze i spełnił wszystkie swoje obietnice! Prawie trzy godziny gry, 9 „puntos de oro”, suspens do stracenia. Wszyscy widzowie będą zachwyceni tą bardzo dużą częścią.

Choć wygrali pierwszego seta 6/3, słabsi Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias doznali powrotu od graczy Neki Berwiga, który nigdy się nie poddawał.

Dotknięta brzuchem Victoria Iglesias oddała wszystko na torze, jak na tej cudownej wycieczce. Po przegraniu drugiego seta 7/5 zawodnicy Pablo Aymy wrócili do węgla. Udało im się nawet oszczędzić trzy punkty meczowe, aby zgarnąć tie-break w ostatniej rundzie.

Nie zmartwieni faktem, że przegapili trzy szanse na zakończenie, Llaguno i Riera podeszli do decydującego meczu z dużym spokojem, pozostawiając przeciwnikom tylko mały punkt. Bezkompromisowo wygrywają 3/6 7/5 7/6 (1).

W związku z tym jutro odnajdziemy ziarno 3 w półfinale. Hiszpan i Argentyna w oczekiwaniu na poznanie rywali będą musieli po takiej walce dobrze odpocząć. Jutro spotkają na swojej drodze Paulę Josemarię / Ari Sanchez lub Martę Ortegę / Bea Gonzalez, które zmierzą się ze sobą o 17:00.

W międzyczasie rozegrany zostanie przedostatni ćwierćfinał mężczyzn. 100% argentyński szok między Gutiérrezem / Tapią a Chingotto / Tello, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !