Marta Marrero / Lucia Sainz to pierwszy zespół, który zakwalifikował się do półfinału World Padel Tour Mistrz ostateczny. Piąta para w wyścigu eliminuje Eli Amatriain i Delfi Brea.

Podczas otwarcia WPT Master Final 2021 nie było niespodzianek. Pod nieobecność Tamary Icardo, kontuzjowanej, Delfi Brea został zmuszony do zmiany strony z alternatywnym Eli Amatriainem. A ci dwaj gracze, nieprzyzwyczajeni do wspólnej ewolucji, zaoferowali bardzo ciekawy początek meczu z parą, która miała nie grał w ostatnim turnieju sezonu z powodu kontuzji Marrero.

Amatorski finał WPT Master Final 2021

Słabsze drużyny w pełni wykorzystały swoje szczęście i nawet w pierwszym secie zdołały prowadzić z 4 gier do 2. W końcu ruszyła maszyna Marrero / Sainz i zawodnicy Juana Aldaya wygrali 8 meczów z rzędu, wygrywając 7/5 6/0. Logiczne zwycięstwo tej pary, która jest jedną z faworytów. Będą teraz czekać na swoich przeciwników w półfinale, będzie to Salazar / Triay lub Alayeto / Alayeto! Początek odpowiedzi od godziny 17:00

W międzyczasie rozpoczyna się rywalizacja mężczyzn z meczem pomiędzy Limą / Gonzalez i Ruiz / Stupaczuk. Spotkanie do naśladowania tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !