Drugi mecz dnia World Padel Tour Final Master dotrzyma wszystkich obietnic!

W wyścigu o tytuł „Maestro” przeciwstawiła się bitwa dnia zwycięzcy Mexico Open Alex Ruiz i Franco Stupazcuk à Pablo Lima i Jeronimo „Momo” Gonzalez (wylosowany, aby zakwestionować swój pierwszy mistrzowski finał).

Para z numerem 4 liczyła na to, że w czwartkowe popołudnie powtórzy to przeciwko dwóm graczom, którzy nie rozegrali jeszcze ani jednego meczu.

Było to jednak bez liczenia na Momo González szalony, pokazujący bardzo wysoki poziom gry i jak zwykle solidny Pablo Lima. W mgnieniu oka słabsi zdobyli pierwszego seta 6/1 i wydawali się gotowi zaoferować nam pierwszą niespodziankę turnieju.

Druga runda była bardziej zacięta i ostatecznie wyszła na korzyść Stupa i Ruiz którzy pokazali swoje prawdziwe twarze: 7/5.

franco-stupaczuk-alex ruiz vigo 2021

Trzecia część meczu nabrała atmosfery déjà vu, ponieważ po ponad dwóch godzinach gry obie drużyny nadal jechały łeb w łeb.

W końcu na kolejnym „punto de oro” para Ruiz - Stupa wygrywa ten wspaniały ćwierćfinał z wynikiem 1-6/7-5/7-5. Momo Gonzalez i Pablo Lima mogą być dumni ze swojego pierwszego wspólnego meczu, ostatecznie niewiele im brakowało, by osiągnąć bardzo dużą niespodziankę.

Jutro Franco i Alex zmierzą się ze zwycięzcami dzisiejszego meczu, zmierząc się z Lebronem / Galanem z Caprą / Sanchezem!

Kolejny mecz dnia (Salazar / Triay vs Alayeto / Alayeto) rozpocznie się o 17:00 i będzie można go obejrzeć na Canal + lub na Kanał WPT Youtube: 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.