Czy Alix Collombon i Jessica Castello, po wczorajszej wygranej w szesnastym miejscu przeciwko Teresie Navarro i Albie Galan, mogą dziś sprawić niespodziankę przeciwko González/Ortega?

Wczoraj sprzeciwiałem się nowa para Galan / Navarro, Alix Collombon i Jessica Castello rozegrały wielki mecz, aby wygrać w równych setach z tymi dwoma doświadczonymi graczami.
Po starcie z Challengera, który wygrał kilka dni wcześniej w Alfafar, Francuzka i jej partner od razu nabrali tempa, aby wygrać pierwszy bieg 6/3.

W drugim secie Hiszpanie zaczęli stanowić problem dla Alix i Jessiki, ale byli w stanie pozostać solidni, wykorzystując pewność siebie zdobytą w zeszłym tygodniu, aby zrobić różnicę w gorących momentach i odnieść zwycięstwo w dwóch setach: 6/3 7/6.

Wystarczająco dużo, aby zachować energię na trudny mecz, który czeka ich dzisiaj z Béą Gonzalez i Martą Ortegą. Para, która niedawno się utworzyła i która może nie być tak pewna siebie jak para francusko-hiszpańska. Oczywiście Castello i Collombon są dalecy od bycia faworytami przeciwko parze numer 6 WPT, ale biorąc pod uwagę ich obecną formę, mówimy sobie, że może to być właściwy dzień, aby potwierdzić ich główny cel: powrót do ćwierćfinału. Open lub Mistrz WPT.

Spotkanie odbędzie się dziś rano około godziny 11:00. Będziesz mógł śledzić wynik na WPT Marcador.

Zauważ, że Alix jest teraz jedynym Francuzem, Léa Godallier i Ari Cañellas przegrali wczoraj z Cortiles / Clasca: 7/5 5/7 6/1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !