Laura Clergue i Léa Godallier zmierzą się z Pilar Escandell i Carlą Tur dziś po południu w rundzie XNUMX. World Padel Tour, już po raz drugi!

Jest to osobliwość, która czasami zdarza się na World Padel Tour. Carla Tur i Pilar Escandell, który przegrał dziś rano (3/6 5/7) z Léą Godallier i Laure Clergue w finale previas, losowo wylosowany, aby powrócić na planszę Następujące paczka z Marrero / Josemaria.

Szansa na stół, twarzą w twarz dziś po południu, w rundzie XNUMX ...Laura Clergue i Léa Godallier ! Bardzo szczególna sytuacja które Tur / Escandell już wiedzą, ale na odwrót. Było to w Madrycie, już przeciwko Francuzce, ponieważ Hiszpanie pokonali Mélissę Martin / Méli Garcia, zanim ponownie stawili im czoła następnego dnia i ponownie wygrali.

W każdym razie jest to plik okazja do zemsty tego samego dnia. Miejmy nadzieję, że Francuzi, którzy byli spokojni tego ranka, zrobią to ponownie tego popołudnia i wejść do XNUMX/XNUMX finału po raz drugi w tym roku.

Należy pamiętać, że spotkania są spóźnione, więc mecz zaplanowany początkowo na 17:XNUMX powinien start około 18:XNUMX.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!