W wyrywku Laura Clergue i Léa Godallier wygrali dziś wieczorem w rundzie XNUMX World Padel Tour Menorca Open przeciwko Escandell / Tur.

Clergue / Godallier w wyrwaniu

Szansa na remis i losowanie Lucky Losers, Léa Godallier i Laura Clergue zmierzyli się dziś wieczorem, w rundzie XNUMX, z graczami, których mieli pobity 6/3 7/5 dziś rano w finale z poprzedników: Pilar Escandell i Carla Tur.

Woleja forhendowa Laury Clergue

Do zemsty Hiszpanie byli zmotywowani i oni pobity do ostatniego tchu aby spróbować zemścić się za ten poranek. Na koniec wygrywa 100% francuska para 7/5 6/7 7/6 après prawie trzy godziny gry !

Léa Godallier Bandeja World Padel Tour

Wynik, który pozwala im osiągnąć ich druga runda XNUMX sezonu na World Padel Tour. Nie będą mieli dużo czasu na oddychanie, ponieważ zmierzą się w ten czwartek od godz 09h30, Eli Amatriain i Patty Llaguno, para, do której zabrali zestaw na Sardynii!

Collombon / Traviesa spadają na kość

Powiedzieliśmy to Alix Collombon i Nicole Traviesa nie odziedziczył łatwego remisu z jedną z 15 najlepszych par w tym sezonie w wyścigu: Lucia Martinez i Ana Fernandez de Osso.

collombon traviesa volée

Hiszpanom, którzy bardzo dobrze rozpoczęli sezon, udało się zdobyć przewagę nad francusko-hiszpańską parą: 6 / 3 7 / 5. Zwycięstwo, które pozwoli im ponownie wejść w XNUMX rundzie turnieju Open.

Zwycięstwo Martineza de Osso

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!