Cristian German Gutierrez i Vasco Pascoal zaliczył wspaniały występ na Minorce, wygrywając 5 meczów, a następnie przegrywając z numerem 8.

Une wyjdź z wyróżnieniem4/6 3/6, naprzeciwko Agustin Gomez Silingo i Martin Di Nenno, rozstawiony z numerem 8 w Menorca Open i półfinalistami na Sardynii.

Ten, który ma przydomek „Sanyito” (mały Sanyo), z którym dzieli swoje nazwisko i swojego partnera, Portugalski Vasco Pascoal, Gdzie klimat turnieju męska strona.

Sanyito Gutierrez cristian niemiecki
Cristian German Gutierrez „Sanyito”

Wygrywając dwa mecze przed meczami w prostych setach, w tym z Blanqué / Muñoz, argentyńsko-portugalska para musiała bat w previaspokonując najpierw bardzo solidnego Solano / Beniteza Larę, a następnie Nowa para Semmler / Santana w trzech zestawach.

Volley bekhendowy Vasco Pascoal
Vasco Pascoal

Wreszcie Gutierrez i Pascoal pokazali się solidne przeciwko francuskiemu Tison / Scatena, który również wyszedł z preprevii, aby wygrać 6/1 6/3 w meczu oznaczonym „puntos de oro”.

Będą mieli „kaci Francuzów” na tym Menorca Open miał wspaniały turniej, chcielibyśmy im pogratulować!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!