Bastien Blanqué i Jordi Muñoz wygrali swoją pierwszą rundę w preprevias World Padel Tour Menorca Open bez gry dziś rano.

Bastien Blanqué i Jordi Muñoz, ziarno numer 9 preprevias, rozpoczęło się bezpośrednio w pierwszej rundzie dziś rano. Ale w poranek oznaczony przez „WO” (już 3 w momencie pisania), para francusko-hiszpańska nawet nie nie musiał grać, aby zakwalifikować się do drugiej rundy.

Będą odtwarzać o godz 17hFacing Karlos Rodriguez Vidal (342 WPT) i Francisco Alameda Robles (607 WPT), dwóch graczy, którzy nie mają prawie żadnych punktów w tabeli, ale nadal zdominowali dwóch graczy z odpowiednio 155 i 277 miejsc tego ranka.

Za niecałą godzinę, o godz 13h, Johan Bergeron i Victor Manuel Mena Gil wejdzie do turnieju w pierwszej rundzie preprevias, twarzą Christian Medina Murphy (133 WPT) i Pedro Melendez Amaya (607 WPT). W przypadku zwycięstwa oni zagra ponownie o 19:XNUMX, w tym samym czasie co ... Jérémy Scatena i Benjamin Tison, które przechodzą bezpośrednio do drugiej rundy preprevias!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!