To będzie jedyny reprezentant Francji w tych kwalifikacjach Minorca Open : Carla Toully swój pierwszy mecz rozegra w najbliższy poniedziałek o godzinie 10:30 Francuzce będzie towarzyszyła Argentynka Nelida Beatriz Brito Azcona, 159. na świecie.

Para francusko-argentyńska ma pojawić się na korcie Minorki, gdzie zmierzą się z dwójką Hiszpanów Rebeka Lopez Lopez (84ᵉ) i jego rodak Marta Arellano Navarro (88ᵉ). Na naszego Francuza czeka w nim ważny mecz otwarcia ostatni turniej października World Padel Tour.

W przypadku zwycięstwa Carla Touly i Nelida Beatriz Brito Azcona będą musiały przygotować się na spotkanie z rozstawionym z numerem 1 tych previas Minorki: Jimena Velasco Postiguillo (59) i Noa Canovas Paredes (50). Trudny stół dla Carli, która nie skorzystałaby z korzystnego remisu.

Ale wiemy jego żelazną determinację a Francuzka nie będzie zachwycona wydarzeniem!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.