Po raz kolejny będziemy mieć dwie Francuzki w XNUMX/XNUMX finału Open du World Padel Tourwygrały pary Cañellas / Godallier i Castello / Collombon.

W przeciwieństwie do Lucky Losers Monica Gomez i Helena Wyckaert po Pakiet lornetek AlayetoZ sytuacji skorzystały Léa Godallier i Ariadna Cañellas. Po łatwym wygranym pierwszym secie Francuzka i Hiszpanka przeżyli załamanie, które kosztowało ich seta z emocjonującymi przeciwnikami. Poprawią cel, aby ostatecznie wygrać 6/2 5/7 6/1. Dzięki temu zwycięstwu jutro zmierzą się z rozstawionym 4: Brea / Icardo!

Alix Collombon i Jessica Castello nie doświadczyły spadku siły przeciwko Bidahorria / Vivancos. Archi-dominujący wygrali 6/1 6/1, a także zaoferowali sobie miejsce w XNUMX/XNUMX finału.

Teraz czekają na swoich przeciwników, będzie to Amatriain / Navarro lub Galan / Las Heras!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !