Francuska para przegrała tego wieczoru w finale rozgrywek Menorca Open World Padel Tour naprzeciw Cristiana G. Gutierreza i Vasco Pascoala.

Tison / Scatena: co za podróż!

Francuzi przegrali tego wieczoru w finale previas przeciwko Pascoal / Gutierrez. Porażka z ciężkim wynikiem 1 / 6 3 / 6. Ale w rzeczywistości mecz był dużo bardziej wyważone, niż się wydaje, z wieloma grami rozstrzygniętymi w punto de oro.

Ta porażka z parą, która ostatecznie będzie wyeliminował 3 Francuzów w tym Menorca Open nie należy zapominać o wspaniałym turnieju przeprowadzonym przez Jérémy'ego i Benjamina, którzy będą mieli wygrał 4 mecze w tym turnieju, w tym 3 w trzech zestawach!

Będą więc mogli trochę odpocząć przed P2000 w ten weekend w Tuluzie.

Dotyczy to Clergue / Godallier

Léa Godallier i Laura Clergue miał wszystkie kłopoty na świecie, aby pozbyć się chwytliwego Gomeza Rivasa / Jensena Sirventa w pierwszej rundzie poprzedników: 6/3 6/7 6/4. Walczą z dwoma graczami, którzy zrobili uczucie podczas powrotu z odosobnienia : Carla Tur i Pilar Escandells, To Środa o 09:30 en finał z poprzednich wersji.

Un gruby zwierz z perspektywy dwóch graczy, którzy dokonali wyczynu rwygrać 5 meczów z rzędu na Estrella Damm Open, zaczynając w pierwszej rundzie preprevias i kończąc na ósmej pozycji w tabeli finałowej!

Collombon / Traviesa dołączył do biegania w tę środę

Para francusko-hiszpańska, która pozostaje na udany turniej na Sardynii, będzie mieć duże dopasowanie pozycji, ponieważ dziedziczy Lucia Martinez i Ana Fernandez de Osso, dwóch zawodników, którzy mieli bardzo dobry początek sezonu, czego dowodzi ich 29 miejsce w wyścigu. Spotkanie rozpocznie się o godz 15h00.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!