Alejandra Salazar i Gemma Triay są na dachu padel światowy. Gracze Rodri Ovide zdobył czwarty z rzędu tytuł na World Padel Tour.

Przed publicznością Menorquin Gemma Triay jest oczywiście w niebie. Wraz z Alejandrą Salazar oferuje sobie czwarty z rzędu tytuł na WPT!

Gemma Triay komunia publiczna Minorka 2021 WPT

Ale to 17. wygrana z rzędu będą trudne do znalezienia dla liczb 1. Rzeczywiście, nowe stowarzyszenie złożone z Marty Marrero i Lucii Sainz będzie miał dla nich wyraźnie skomplikowane zadanie.

Podczas swojego pierwszego wspólnego turnieju weterani pokazali bardzo solidny poziom gry, co pozwoliło im wygrać pierwszą rundę, a następnie poprowadzić wyścig w drugim secie.

Ale liczby 1 ponownie pokazały, że wiedzą, jak cierpieć. Zakrzywiony, udało im się znaleźć to, co najlepsze padel w gorących czasach pozwolić sobie na kolejne zwycięstwo: 4/6 6/4 6/3.

Gemma i Ale po raz kolejny potwierdzają, że są najlepsi w WPT. Lucia i Marta pokazały bardzo wysoki poziom gry w swoim pierwszym turnieju i już prowadzą paczkę par, które chcą sprowadzić numery 1!

Cordoba Open, który rozpocznie się za tydzień, już zapowiada się gorąco!

 

Aby od razu śledzić finał mężczyzn tego Menorca Open, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !