Benjamin Tison i Jérémy Scatena zagrali wielki mecz i po raz drugi z rzędu wrócili do previas. Z drugiej strony nie pasuje do Blanqué / Muñoz.

W 100% francuska para miała dziś rano duży mecz, którego musiał się pozbyć Christian Medina Murphy / Pedro Melendez Amaya 6/3 4/6 6/3. Po wspaniałym turnieju na Sardynii i zwycięstwie na P2000 des Pyramides, Benjamin i Jérémy udowadniają swoją świetną formę, wchodząc ponownie w przedmiocie WPT.

Tak jak w P2000, idą krzyżują się ścieżki z Andresem Britos ! Pod piramidami Francuzi bez trudu zdominowany Britos / Inzerillo 6/3 6/1. Dziś wieczorem powinien to być inny kociołek rybny, z którym będzie się kojarzył Argentyńczyk Javier Redondo (83 WPT). Spodziewamy się oczywiście bardzo dużego meczu w ten poniedziałek o 17:00.

to trwa również dla Blanqué / Muñoz! Pomimo porażki (2/6 2/6) z dwoma graczami z pierwszej setki: Cristianem German Gutierrezem (100 WPT) i Vasco Pascoalem (86 WPT) dziś rano, Jordi i Bastien byli szczęście w losowaniu Lucky Losers!

Dlatego odtwarzają dzisiaj w previas, at 16h00Facing Raul Marcos (77WPT) i Ricardo Martinez Sanchez (70WPT). Oczywiście nie jest to łatwy remis, ale Blanqué / Muñoz udowodnili, że tak jest zdolny do wielkich rzeczy w tym sezonie, i oczywiście będą chcieli odkupić się po dzisiejszym meczu!

Zapamietaj to 18:XNUMX, Mélissa Martin et Rafaella Masseron Laviaguerre (115 WPT) sprzeciwiają się temu Palma Osorio Lomeñas (257 WPT) i Carlotta Casali Vannicelli (90 WPT).

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!