W tym Piątek 25 wrzesieńThe WPT Estrella Damm Menorca Open zaczyna jego bezpośredni. Mecze kobiet i mężczyzn, plakaty są na Zapierający dech w piersiach. Nie może być ominięte.

To jest początek bezpośredniego. Start 1/4 finału 9:30 dziś rano. Dzień, w którym można śledzić padla na bardzo, bardzo wysokim poziomie, ponieważ wszystkie oferowane dzisiaj mecze mogą być finałami.

Oto program

  • Od 9:30 śledź pierwszą ćwierćfinał kobiet między Alejandrą Salazar i Arianą Sánchez przeciwko Patty Llaguno i Eli Amatriaín.
  • Następnie odbędzie się druga ćwierćfinał kobiet pomiędzy Gemmą Triay i Lucíą Sainz przeciwko Alba Galán i Victorii Iglesias.
  • Pozostałe dwie ćwierćfinały kobiet nie będą transmitowane na żywo, ponieważ zostaną rozegrane na korcie numer 1. Marta Ortega i Bea González zmierzą się z Aną C. Nogueirą i Delfi Breą, a na koniec zagrają Virginia Riera i Sofía Araujo. do lornetki Alayeto.
  • Poranek zakończy się pierwszym ćwierćfinałem mężczyzn pomiędzy Maxi Sánchezem i Matí Díazem przeciwko Franco Stupaczukowi i Sanyo Gutiérrezowi.

Popołudnie

  • Od 15:30 bal artystów zostanie wznowiony spotkaniem Paquito Navarro i Pablo Lima z Martinem Di Nenno i Agustínem Silingo.
  • W międzyczasie zostanie rozegrany szczytowy mecz pomiędzy Ale Galánem i Juanem Lebronem z numerem 1 przeciwko Fede Chingotto i Juan Tello.
  • Wreszcie dzień zakończy się kolejnym imponującym pojedynkiem pomiędzy Fernando Belasteguínem i Agustínem Tapią przeciwko Lucasowi Campagnolo i Juanowi Martínowi Díazowi.

Mówiliśmy wam, że to wymarzony dzień na stoku World Padel Tour. Niezależnie od tego, czy na żywo, czy odtwarzane powtórnie, znajdź chwilę na śledzenie tych meczów, które obiecują wiele widowisk.

Link do bezpośredniego

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom dotyczącym padla.