Francuz Jérémy Scatena i Benjamin Tison zagrają w ten wtorek w drugiej rundzie rozgrywek World Padel Tour Menorca Open.

Turnieje następują po sobie i są takie same dla Tison i Scatena, którzy ucztują World Padel Tour. Francuzi są w trakcie stać się bête noire Andres Britos, którą pokonali już w zeszły weekend pod piramidami podczas P2000.

Benjamin i Jérémy ponownie zaatakowali na Minorce, dominując Britos / Redondo 7 / 6 6 / 2 w pierwszej rundzie poprzedników. Powtarzają we wtorek o 10:00Facing Toni Bueno i Ruben Rivera, para nigdy nie jest łatwa do zagrania, ale Francuzi są w dobrej formie!

Niestety, od tamtej pory będą jedynymi Francuzami, którzy będą walczyć dalej Bastien Blanqué i Jordi Muñozkto miał skorzystał ze statusu Lucky Losers, są skłonny do wyrwania 6/3 6/7 4/6. Szkoda, ale po raz kolejny ta para pokazuje bardzo dobry poziom gry.

Wreszcie także porażka Mélissy Martin i Rafaelli Masseron Lassaguere, w pierwszej rundzie preprevias, twarzą do Casali / (6/7 3/6).

W ten wtorek Léa Godallier i Laura Clergue wejdą do turnieju w pierwszej rundzie poprzednich o godz 18hprzeciwko zwycięzcom meczu Borrero / Vivancos vs Jensen Sirvent / Gomez.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!