Od pierwszej rundy był szok World Padel Tour Meksyk Otwarte i niestety dla Alix Collombon i Jessiki Castello wygrali je ich przeciwnicy dnia.

Pomiędzy parami z miejsc 10 i 11 w rankingu nie mogło zabraknąć wielkiej bitwy! Publiczność nie była zawiedziona, ponieważ rozstrzygnięcie między Castello/Collombon a Icardo/Talavan zajęło trzy sety.

Niestety dla Francuzki i jej partnera to nowy duet, po uratowaniu dwóch punktów meczowych, znalazł środki, by wrócić do gry i wyjść ze zwycięstwem w prawie dwie i pół godziny. Jutro Hiszpanki zmierzą się ze swoimi rodaczkami Barbarą Las Heras i Veronicą Virsedą, które zdominowały Carnicero/Martinez w dwóch setach: 6/3 6/4.

Jest więc ponad nadzieje tricolor w tym ostatnim turnieju sezonu zasadniczego. Jednak rok jeszcze się nie skończył dla duetu Castello/Collombon, który zakwalifikował się do konkursu Finał Challengera z Minorki, który rozpocznie się już za nieco ponad tydzień!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !