Le World Padel Tour zdecydował się zagrać w Mexico Open piłkami bez ciśnienia, co dzieli fanów.

Najbardziej spostrzegawczy zauważy, że kulki użyte podczas tego World Padel Tour CDMX Open to Head Maraton 4, piłki bez ciśnienia.

Rzeczywiście, aby zapobiec przekształceniu turnieju na wysokości 2240 metrów w Mexico City w rozgrywkę, tor postanowił zorganizować Head Padel Pro (nie mówię nawet o Pro S), a obstawianie kulek bez presji, bardzo wolno. Wybór, którego dokonał również APT Padel Wycieczka podczas Torreón Open.

W rezultacie wymiany są bardzo długie, a zwycięskie uderzenia są niezwykle rzadkie. Kiedy gracze są w pełni zaangażowani, kończymy na niekończących się wymianach, takich jak ten, który trwał prawie 7 minut wczoraj między Di Nenno / Navarro i Chingotto / Tello ! Surrealistyczne!

Wyróżnienie Navarro Di Nenno Meksyk Open 2021

Kiedy dobrze się bawimy patrząc na komentarze na YouTube, zdajemy sobie sprawę, że temat dzieli. Podczas gdy niektórzy wydają się szczęśliwi widząc dłuższe rajdy i mniej wygrywających uderzeń, inni narzekają na brak prędkości. Niełatwo zadowolić wszystkich… Możemy sobie wyobrazić, że gdyby WPT wolało zwykłe piłki, wielu fanów nie doceniłoby tego, że punkty były składane dwoma uderzeniami rakiety…

Więc to do Ciebie należy powiedzenie nam: wybrać, czy wolisz kilkuminutowe wymiany, czy deszcz niszczycielskich smeczów i zwycięskich salw?

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !