W Meksyku to koniec: Franco Stupaczuk i Alex Ruiz wygrali World Pádel Tour CDMX Open! Swój drugi tytuł w 2021 roku zdobyli dzięki zwycięstwu w trzech setach z Martinem Di Nenno i Paquito Navarro.

Paquito i Martin będą musieli poczekać, zanim będą mogli liczyć na pokonanie Lebrona i Galana w wyścigu WPT. Podopieczni Rodriego Ovide'a zostaną dziś zdominowani przez dwóch mężczyzn, którzy najlepiej poradzili sobie z specjalne warunki tego turnieju.

Stupa i Ruiz wciąż potrzebowali prawie trzech godzin, aby wykluczyć parę, która grała dzisiaj w swoim ósmym finale z rzędu. Podopieczni Pozzoniego byli cierpliwi, po przegranej drugiego seta bardzo dobrze dochodzili do siebie.

Ostatni mecz, naznaczony kontrowersyjną decyzją arbitrażową i pewną irytacją w Paquito Navarro, pozostanie anegdotą. Franco i Alex w końcu wygrywają 6/3 3/6 6/2 i wygrywają zasłużoną koronację. Rzeczywiście, oprócz pokonania pierwszych dwóch nasion, będą wykazywać odporność przez cały czas trwania zawodów.

Stupa Ruiz public Meksyk WpT

Teraz będą mieli około dziesięciu dni, aby jak najlepiej przygotować się do finału mistrzowskiego, który odbędzie się w Madrycie. Turniej, który powinien być zupełnie inny, ponieważ gracze będą mogli znaleźć bardziej tradycyjne warunki z powrotem piłki Head Padel Zawodowiec!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !