Rozpoczęło się losowanie finału WPT México Open. We wtorek rozegrano kilka meczów, ale jeden z nich był niespodzianką w losowaniu pań.

Rozstawiona z numerem 5, Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro, była zaskoczona, gdy tylko weszła do biegu przez parę z poprzednich, Noa Canovas i Marina Guinart (6/4 2/6 6/3).

Ta ostatnia zmierzy się w 1/8 finału z Sofią Saiz i Beatriz Calderą, które przegrały w trzech setach z Karoliną Orsini i Ksenią Szarifową (2/6 7/5 6/3).

Wśród pań jeszcze Teresa Navarro i Nuria Rodriguez poniosły porażkę Claudii Fernandez i Julietty Bidahorria, po 2:51 meczu (7/6 6/7 7/5).

Wśród mężczyzn Pincho Fernandez i José Diestro walczyli o pozbycie się Sergio Alby i Denisa Perino (3/6 6/1 7/5). Ze swojej strony Miguel Lamperti i Mike Yanguas pokonali Muñoza i Vilariño 6/4 7/6.

Ten dzień upłynął również pod znakiem pakiet rozstawionych 3, Belasteguin / Coello.

Resztę meczów można śledzić na Strzelec WPT.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.