Zwyciężyły Alejandra Salazar i Gemma Triay finał du World Padel Tour Mexico Open przeciwko Pauli Josemarii i Arianie Sanchez.

Cóż za zakończenie sezonu przeżywają zawodnicy Rodri Ovide! Rzeczywiście, właśnie wygrali swój piąty z rzędu tytuł na World Padel Tour, jedenasty w sezonie. I po raz piąty z rzędu w finale pokonały numer 1 Paulę Josemarię i Arianę Sanchez!

Jak to często bywa między tą czwórką graczy, którzy znają się na pamięć, spotkanie było zacięte, ale po raz kolejny to najbardziej pewna siebie para lepiej poradziła sobie z najgorętszymi momentami spotkania. Jako dowód, Alejandra i Gemma wygrały w dwóch setach, zdobywając tylko dwa małe punkty więcej niż ich przeciwniczki!

Dzięki temu sukcesowi Triay i Salazar będą mieli tylko 185 punktów straty w wyścigu w ten poniedziałek do swoich przeciwników dnia. Napięcie sięga zenitu, a o miejscu numer 1 sezonu zadecyduje finał Master Final w Barcelonie. Wygląda gorąco!

Teraz nadszedł czas na finał mężczyzn, aby zobaczyć, o czym mówiliśmy wcześniej w Canal Plus Sport 360!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !