WPT Miami Open: Włosi w liczbie!

Dwie pary 100% włoskie obecne w poprzednich World Padel Tour Miami Open zakwalifikowało się do głównego losowania.

Transalpines będą miały pięć lat w Miami, co czyni Włochy drugim najczęściej reprezentowanym narodem wśród kobiet, za Hiszpanią i na równi z Argentyną! Rzeczywiście, oprócz Carolina orsi, która przechodzi od razu do głównego remisu ze swoją koleżanką z drużyny Sandrą Bellver, dwie 100% włoskie pary zakwalifikowały się wczoraj w Madrycie.

Chiara Pappacena i Giorgia Marchetti, rozstawiony numer 7 w previas, potwierdził swój bilet na Florydę dzięki zwycięstwu z Blanco / Varo: 6/3 3/6 6/3. Sukces, który pozwoli im zmierzyć się z jednym z zupełnie nowych stowarzyszeń toru w XNUMX/XNUMX finału: Araujo/Rufo.

Ze swojej strony Giulia Sussarello i Roberta Vinci, którzy wystartowali w pre-previi, odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu, co pozwala im na miejsce w głównym losowaniu. Wczoraj w finale previas zdominowali kolejną parę z previas, Barrera/Caparros: 7/5 6/4. Pamiętamy, że w swoim drugim meczu w tym turnieju wyeliminowali kolejną parę transalpejskich Stellato / Petrelli, po dobrej walce w trzech setach.

W Miami czeka ich bardzo duże wyzwanie, przeciwko Iglesiasowi / Osoro, rozstawionemu 6!

Publié par
Xan Tafernaberry