Wznowienie World Padel Tour jest coraz bliżej. Tor, w tym pierwszy turniej jest grany w Miami, wraca za niecałe dwa tygodnie… do Madrytu!

Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka może się to wydawać zaskakujące, ale aby uniknąć konieczności wyjazdu kwalifikujących się graczy do Stanów Zjednoczonych, World Padel Tour postanowił zorganizować preprevias i previas tego turnieju w Madrycie. Trening, do którego jesteśmy teraz przyzwyczajeni, ponieważ tak było już w poprzednich sezonach, zwłaszcza podczas turniejów w Ameryce Południowej.

Jest zatem za mniej niż dwa tygodnie, niedziela 14 dokładnie, że rozpoczną się przedprewie tego pierwszego turnieju w 2022 roku. Pod koniec tej fazy kwalifikacyjnej, która odbywa się na EuroIndoor Alcorcón, poznamy 4 pary mężczyzn i 4 pary kobiet, które polecą na Florydę! Bitwa zapowiada się na ciężką, jeśli chodzi o wznowienie toru!

Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić się w WPT, pamiętajcie, że rejestracje są otwarte do 09 lutego ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !