Skoncentruj się na charakterystycznym graczu World Padel Tour (WPT) w ostatnich latach: Miguel Lamperti. Charyzmatyczny zawodnik, bardzo kochany przez publiczność, który w ostatnich sezonach był nieco poniżej swoich zwykłych standardów. Wygląda jednak na to, że wielki Lamperti wrócił z młodym Arturo Coello.

Skomplikowany kurs ostatnich lat!

Argentyńczyk miał za sobą skomplikowaną podróż w poprzednich sezonach. Nie udało się osiągnąć rezultatów, kilkakrotnie zmieniał partnerów, bez większego sukcesu.

W 2018 roku Lamperti zagrał ze swoim wieloletnim przyjacielem Juani Mieresem. Po dobrym roku, w którym 2 razy był finalistą i 4 razy półfinalistą, decyduje się na zmianę partnerów, aby zagrać z leworęcznym Lucho Caprą.

Para nie radziła sobie tak dobrze, że Lamperti zakończył rok z Mieresem. W tym sezonie nie wyjdzie poza ćwierćfinały, co nie jest zgodne z jego statusem.

En 2020, saison tronquée par la Covid 19, le nombre de tournoi a chuté, mais il ne dépassa pas non plus les quarts avec le Brésilien Bergamini. On se souvient notamment de matchs cruels avec beaucoup de jeux perdus au « punto de oro ».

Showman powrócił!

Ze swoim nowym partnerem, bardzo młodym Arturo Coello, feniks wydaje się odradzać z popiołów!

W każdym razie, pomimo swoich 42 lat, wydaje się, że odzyskuje stan ducha, jaki miał kilka lat temu. Dla fanów to przyjemność.

Niezwykle zmotywowany wraz z jednym z najbardziej utalentowanych graczy na trasie, pokazał zazdrość przepełniona na korcie, qui s’est concrétisée par de superbes résultats ! Une victoire surprise face à la tête de série numéro 4 Navarro/Di Nenno, qui a conduit « Miguelito » à réaliser sa première demi-finale depuis 2019 ! Face à Sanyo et Bela, Miguel et Arturo ont mimo wszystko zapewnił wielki mecz pomimo porażki.

Szczególnie swobodny w szybkich warunkach, był niezwykle skuteczny na kolcu, jego ulubionym strzale. Już teraz okazał się bardzo komplementarny z Coello, leworęcznym 1m94, który wyróżnia się w grze ofensywnej!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ta ekscytująca para przygotuje do końca zawodów!

Źródło: WPT