Miguel Yanguas i Miguel Lamperti wygrali w Ćwierćfinał WPT Mexico Open obok Jona Sanza i Agustina Silingo.

Z 760 punktami za Arturo Coello i 410 za Momo Gonzálezem i Javi Rico na starcie Mexico Open, Miguel Lamperti wciąż ma niewielką szansę, by być obecnym w tegorocznym finale mistrzowskim. W tym celu on i Miguel Yanguas muszą przynajmniej przejść do finału i mieć nadzieję, że Rico i González nie dotrą do finału.

Zadanie skomplikowane, ale nie niemożliwe! Rzeczywiście, Miguel będzie jutro w półfinale dzięki ich dzisiejszemu zwycięstwu z Agustinem Gomezem Silingo i Jonem Sanzem!

W palącym słońcu, ale w dość wolnych warunkach, „los Miguel” dobrze opanował gorące chwile, wygrywając 6/3 7/5. Jutro, cokolwiek się stanie, będą mieli bardzo trudny mecz ze zwycięzcami meczu pomiędzy Ruiz / Stupaczuk i Lebron / Galan!

Aby śledzić spotkanie, spotkanie w dniu World Padel Tour TELEWIZJA!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !