Miguel Lamperti właśnie ogłosił to na Instagramie: jest pozytywnie nastawiony do Covid-19 i dlatego nie będzie mógł startować w Estrella Damm Barcelona Master of the World Padel Tour.

To za pośrednictwem wideo, które Miguel Lamperti ogłosił, że jest pozytywny dla Covid-19 na Instagramie. Dlatego Argentyńczyk nie może nie brać udziału w Mistrzostwach Estrella Damm Barcelona co powinno zacząć się jutro dla niego i jego partnera, Lucasa Bergaminiego.

Tak więc, aby zająć miejsce Bergamini / Lamperti w tabeli, będzie para sporządzony wśród przegranych finału previa.

Życzymy Miguelito szybkiego powrotu do zdrowia, który miejmy nadzieję, wkrótce wróci na stoki. Po Mieres, Piñeiro, Villalba, Limie lub ostatnio Adrien Maigret, gracze padel są poważnie dotknięte przez Covid-19. Na szczęście ci młodzi ludzie, którzy cieszą się dobrym zdrowiem na ogół szybko i bez konsekwencji dochodzą do siebie, mają tylko nadzieję, że nie zarażą zagrożonych ...

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !