Trzej Włosi obecni w previas of World Padel Tour Marbella Masters wygrali dziś rano.

Niecałe 3 tygodnie przed Mistrzostwami Europy padel, która odbędzie się również w Marbelli, włoscy zawodnicy pokazują, że będą musieli na nich liczyć!

Sussarello Pappacena wpt marbella mistrz 2021 włochy

Rzeczywiście, po zwycięstwie Pappacena / Sussarello 6/3 6/3 przeciwko rozstawionemu numerowi 1 previas Ruiz Soto / Fernandez de Osso, są to Karolina Orsi, i jego hiszpańskiego partnera Eugenia Guimet, który wyeliminował Galę Leon i Alicię Seijas po wielkiej walce: 7/6 2/6 7/6. Zwycięstwo, które nadeszło dzień po ich wczorajszym sukcesie z rozstawionym numerem 2, Merino / Ramirez.

Więc będzie 4 włoskich graczy w głównym losowaniu (Claudia Jensen jest 4.), co plasuje Włochy jako drugi najbardziej reprezentowany naród europejski po Hiszpanii !

W pozostałych dwóch meczach Sara Pujals i Julia Polo dominowali Caparros / Garcia 6/7 6/2 6/3, podczas gdy Xenia Clasca i Nuria Vivancos wygrał 7/5 6/2 z Fernandez / Perez.

Szansa na stół, Clasca i Vivancos zmierzą się z Léą Godallier i Ariadną Cañellas dziś wieczorem w XNUMX/XNUMX finału. Para francusko-hiszpańska pozostaje zwycięstwem nad hiszpańskim duetem, który zdominował ich na początku sezonu. Piękno odbędzie się dzisiaj o godz 19h00 !

Pamiętaj, że po stronie francuskiej Alix Collombon również zaczyna się dzisiaj, z Jessica castello, naprzeciwko Blanco / Rodriguez. Początek spotkania o 18:00!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !