Le World Padel Tour et Movistar+ osiągnęli porozumienie w sprawie wyłącznej transmisji wszystkich turniejów w tym sezonie, zarówno w kategoriach mężczyzn, jak i kobiet.

W ten sposób słynny tor zostanie dodany do szerokiej gamy treści oferowanych przez hiszpańską platformę.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą Movistar Plus, to platforma streamingowa stworzona przez historycznego hiszpańskiego lidera telefonii, Movistar.

Po piłce nożnej z ligą, wydarzeniami UEFA, NBA lub ATP, padel zdołał wyrobić sobie miejsce wśród tych sportowych gigantów.

W miarę jak staje się ona coraz bardziej praktykowana i rośnie zainteresowanie mediów wiadomościami z tej dyscypliny, Movistar Plus postanowiła kontynuować swoją strategię ekspansji, obstawiając pala, tak jak robiono to wcześniej z golfem czy koszykówką.

Obraz na Facebooku - World Padel Tour

To już za kilka dni, z okazji pierwszy WPT edycji 2022, o który będzie dyskutowany w Miami, że członkowie hiszpańskiej platformy będą mogli zacząć cieszyć się tym, co najlepsze padel Świat.

Krem „20×10” spotka się zatem na Movistar Plus z ćwierćfinałów w obu kategoriach przez transmisje #Chodźmy et #Deportacje.

#Vamos chce być kanałem referencyjnym w padel i będzie dążyć do zaspokojenia zapotrzebowania miłośników poprzez zajmowanie się bieżącymi sprawami, a także oferowanie wszelkiego rodzaju treści, takich jak wywiady i inne raporty.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.