Nowa odmrożona klasyfikacja World Padel Tour odpadł: dla mężczyzn Ale Galan jest samotny na czele, podczas gdy dla dziewcząt dominują Ari Sanchez i Ale Salazar.

Mówiliśmy ci o tym niedawnoThe World Padel Tour Postanowiliśmy odmrozić ranking, dodając 5 najlepszych wyników 2019 roku w Open i Master (plus dwóch pretendentów) do punktów wyścigu 2020 i tych zebranych podczas turniejów FIP.

Ale Galan pojedynczy numer 1

Dlatego w szczególności dzięki zwycięstwu w finale mistrzowskim 2019, Ale Galan jest sam na szczycie rankingu mężczyzn. Madrilenian krótką głową wyprzedza swojego partnera Juana Lebrona. Hiszpańskie trio dominuje w tabeli, a za nimi jest Paquito Navarro. Sanyo Gutierrez i Pablo Lima uzupełniają pierwszą piątkę.

Za nim jest klasyczny, z rozszerzeniem grupa 6 Argentyńczyków aby ukończyć pierwszą dziesiątkę: Belasteguin, Tapia, Maxi Sanchez, Franco Stupaczuk i Federico Chingotto / Juan Tello!

Ale wygląd Galana

2019 powraca, by nawiedzić Triay / Sainz

Dominatrixes w 2020, Gemma Triay i Lucia Sainz miały rozczarowujący 2019, co pozwala Ariana Sanchez i Alejandra Salazar, dwóch najbardziej konsekwentnych graczy ostatnich dwóch lat, aby objąć prowadzenie w nowym rankingu.

Wyprzedzają Sainz i Triay, Martę Marrero i Martę Ortegę, Majo Alayeto, Paulę Josemarię i Mapi Alayeto. Patty Llaguno i Eli Amatriain dopełniają tego Top 10 100% hiszpańskiego. Bea Gonzalez, jednak 8. miejsce w wyścigu, wskazuje na 12. miejsce w tej nowej klasyfikacji. Wszystko to powinno oczywiście przebiegać bardzo szybko, ponieważ zarówno u mężczyzn, jak i kobiet tak było duże zmiany w parach !

 

Aktualizacja w języku francuskim

Po francuskiej stronie znowu Alix Collombon który jest najlepiej sklasyfikowany, ponieważ wskazuje na 36. pozycję. Za nią znajdują się Léa Godallier (53.), Laura Clergue (54.), Mélissa Martin (110.) i Fiona Ligi (159.).

Wśród chłopców numer 1 jest zawsze Jérémy Scatena, ze swoim pięknym 103. miejscem! Ledwo przewyższa tego, który był jego partnerem w tym sezonie, Benjamina Tisona, 105. miejsce. Postępuj zgodnie z Bastienem Blanqué (120.) i Johanem Bergeronem (123.). Jedynym innym Francuzem w Top 200 jest Adrien Maigret (173 miejsce). W pierwszej 300 są trzy inne tricolory: Max Moreau (211), Robin Haziza (241) i Nicolas Trancart (284)!

Dla tych, którzy chcieliby spojrzeć na całość rankingów, jest przez ICI !

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !