Dziś rano wielka niespodzianka World Padel Tour z rozdzieleniem jednej z najlepszych par kobiecego obwodu: Bea Gonzalez i Marta Ortega.

Jest to oczywiście bardzo ważna informacja, ponieważ jest to jedna z pięciu najlepszych par dziewcząt w 2020 roku, rozstawiona na trzecim miejscu w Mistrzostwach Barcelony, która właśnie się zakończyła. Dawny światowy numer 3 Martita Ortega ogłosiła dziś rano na Instagramie, że nie będzie już grać z Beą Gonzalez.

To trochę niespodzianka dla całej planety padel ponieważ pomimo kilku rozczarowujących występów nadal tak jest wygrali razem turniej w tym sezonie i prawie zawsze są w ostatnich czterech konkursach. Myśleliśmy, że ta para będzie trwała.

Ale Marta Ortega, która zakończyła 2019 na pierwszym miejscu, oczywiście nie może być zadowolony z tych wyników. W przypadku Bea Gonzalez jest trochę inaczej, ponieważ ma zaledwie 18 lat i nigdy wcześniej nie zdobyła tytułu WPT.

Wyobrażamy sobie, że Porażka rozgrywającego w Barcelonie z pewnością będzie zbyt duża biorąc pod uwagę talent tych dwóch zawodników, miał systematycznie odgrywać główne role. Nie mamy nie wiem na razie, z kim od teraz będą się bawić. W każdym razie pary przychodzą i odchodzą w WPT i oczywiście przed kolejnym turniejem będą inne zmiany ...

gonzalez ortega rozstanie world padel tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !