Czekamy na wznowienie World Padel Tour. Na szczęście mamy tylko tydzień, aby poczekać przed prerewisem z Marbelli.

WPT wznawia się 01 marca 2020 r. Przez męskich prerewii Mistrza Marbelli. Od niedzieli zobaczymy spora część delegacji francuskiej w pracy. W tabeli mężczyzn wśród 78 drużyn zarejestrowanych w tej chwili (może być do 100 drużyn, rejestracje są nadal otwarte do 25.), znajdujemy Moreau / Acevedo, Bergeron / Lopez Garcia, Scatena / Tison. Thomas Leygue i Nicolas Trancart mieć dziką kartę. Te cztery zespoły wystartują niedziela w preprevias, Na razie Bastien Blanqué nie jest jeszcze zarejestrowany.

Dla pań obraz jest już kompletny, a spośród 56 zarejestrowanych drużyn jest 5 francuskich zawodników. Alix Collombon i jego partnerka Nicole Travesia przejdzie bezpośrednio do stołu, więc zobaczymy je tylko w środę. Pozostałe pary będą w preprevii: Léa Godallier / Laura Clergue, Mélissa Martin / Meli Garciai Fiona Ligi / Diana Silva, Zobaczymy te zespoły w pracy poniedziałek lub wtorek, ze względu na ich klasyfikację Godallier / Clergue może należeć do cztery zespoły rozstawione przed przygotowaniami i zacznij bezpośrednio w drugiej rundzie. Możliwe jest również, że pozostałe dwie pary będą częścią kilku wylosowanych drużyn, które mają „Cześć” w pierwszej rundzie prerevias.

Mamy nadzieję, że Francuzi zachwycą nas podczas tego turnieju i że posuną się tak daleko, jak to możliwe!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!