Wzniesienie trofeum Paraguay Open zajęło parze „Triazar” 2:31, wygrywając 7/6 7/6. Nie brakuje superlatyw, aby opisać ten finał, ponieważ dwie pary dały nam walkę na wysokim poziomie.

Wielka bitwa

Paula Josemaria i Ari Sanchez nie odpuścili z czterema meczowymi punktami.

Pierwszy set, w którym Gemma Triay i Alejandra Salazar prowadziły 5/2, ale nie licząc zadziorności rywali, którzy podnieśli się, by pozwolić sobie na tie-break, ostatecznie przegrali.

Stratosferyczny tie-break

Drugi set jest bardzo ciasny i obie pary idą cios za cios. Pierwsza światowa para, która ma przewagę, ma dwa punkty meczowe po 6/5 40/30, ale je przegrywa. Z tyłu są nie do złamania i muszą rozegrać nowy decydujący mecz.

Ten tie-break jest niesamowicie intensywny: przegrywając 5/2, Josemaria/Sanchez dochodzi do siebie po 5/5 i broni pierwszego punktu meczowego przy stanie 6/5. Gra toczy się dalej, obie pary nie popełniają błędów. Nowy punkt meczu dla Salazara / Triay na 9/8, wciąż przegrany! Ostatecznie obronią dwa sety i wygrają 11/9 w tym legendarnym tie-breaku.

Jeden z punktów dopasowania zapisany przez kliknięcie tutaj

Zespół „Triazar” oferuje sobie trzy z trzech w tej południowoamerykańskiej trasie i dodatkowo umacnia swój status światowego numeru 1.

Statystyki meczu

Wilfrieda Furnona

Bogaty w amatorską karierę w piłce nożnej od 35 lat, w 2020 roku pogryzł mnie ten totalnie szalony sport jakim jest padel ! Dziś, bardzo regularnie na torze lub przed moim ekranem, aby śledzić wiele meczów, z przyjemnością dzielę się z Wami tą pożerającą pasją.