Rozdzielona pod koniec zeszłego sezonu, Maxi Sanchez i Lucho Capra rozpoczęli w Albacete swój etap 2.0. Obsadzone numerem 1 Argentyńczycy marzyli o tytule za swój wielki wspólny powrót.

Na nieszczęście dla nich zostali wyeliminowani, gdy tylko weszli do biegu przez Lucasa Bergaminiego i Iñigo Zaratieguiego, którzy dzień wcześniej zdominowali Tison / Zapata. Zwycięstwo 6/1 4/6 6/3, które pozwala hiszpańsko-brazylijskim duetowi dotrzeć do ćwierćfinału i znaleźć Gonzalo Rubio i Jorge Ruiza w zapowiadającym się bardzo otwartym meczu.

Po stronie Capry i Sancheza będziemy musieli ciężko pracować, aby odzyskać poziom z poprzedniego sezonu. Jak zadeklarowali obaj gracze na swoich portalach społecznościowych, mają przed sobą pracę na tydzień przed Brussels Open!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !