Poprzednie z World Padel Tour Buenos Aires Masters odbyły się w ten weekend w Madrycie. Dowiedz się, które pary się zakwalifikowały.

Podczas pierwszego wspólnego turnieju Lucas Bergamini i Jorge Ruiz były bez zarzutu i logicznie rzecz biorąc, znajdziemy je w Argentynie. Rozstawiony 1 nie przegrał zestawu previas i potwierdził swój bilet do Buenos Aires dzięki zwycięstwu 6/4 6/4 przeciwko Piñeiro / Ramos.

Druga para, która zrobiła wrażenie, to ta złożona z Raúl Marcos and Javier Garcia Mora. Rozstawiona piątka opuszcza Madryt, nie tracąc ani jednego seta. Dwóch graczy, którzy zajęli odpowiednio 5. i 60. miejsce, dominuje Aitor Garcia i Miki Solbes w finale previas: 65/6 4/6.

Gdyby miała więcej kłopotów, rozstawiona 3, José David Sanchez / Javier Valdés, również wykonał swoją pracę. Para hiszpańsko-chilijska, która miała: wyeliminowany Tison / Zapata w drugiej rundzie, po raz kolejny pokazał wielką solidność psychiczną, odrzucając Mario Del Castillo i Antonio Luque: 6/4 6/7 6/3.

Wreszcie para, która nie została rozstawiona, poleci do Buenos Aires. Nowe stowarzyszenie utworzone przez Marc Quilez i Toni Bueno pokonaj szanse, wygrywając trzy mecze z parami o wyższym rankingu i nadal w równych setach! Najnowszy przeciwko rozstawionej dwójce, Fuster / Sans, z wynikiem 2/6 3/7.

Dla tych, którzy chcieliby znaleźć stolik previas, to się po prostu dzieje ICI !

Przypomnijmy, że spotkania stół finałowy rozpocznie się za nieco ponad 3 tygodnie w La Rural w Buenos Aires.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !