Porusza się po World Padel Tour ! Właśnie to widzieliśmy, a kilka par już potwierdzonych na 2021 r.

Rzeczywiście, po Bela / Coello i Sanyo / Tapia, którzy zapowiedzieli kontynuację w 2022 roku, są Miguel Lamperti i Jon Sanz, którzy wczoraj ogłosili swoje nowe stowarzyszenie. U najmłodszych Alex Arroyo potwierdził nas w Madrycie że będzie kontynuował grę z Ivanem Ramirezem po dobrych wynikach pod koniec roku na torze FIP.

Wśród najlepszych graczy na trasie, nie wygląda na to, żeby nastąpiły duże zmiany. Jeśli plotki przez jakiś czas posłały Ale Galan na stronę Coello, wydaje nam się bardzo mało prawdopodobne, że tak się stanie. Rzeczywiście, Coello ogłosił wczoraj na Instagramie, że będzie u boku Beli, aby rozpocząć sezon. Tymczasem Madrilenian właśnie zakończył kolejny rok na szczycie tabeli z Lebronem.

Z tyłu trudno jest, aby Paquito Navarro i Martin Di Nenno zatrzymali się po burzliwym końcu roku, który osiągnęli. Pary Stupa / Ruiz i Chingotto / Tello oraz Rico / Gonzalez również nie powinny się ruszyć. Oczekuje się, że Javi Garrido i Lucas Campagnolo, którzy połączyli siły pod koniec sezonu, również będą razem w Miami. Tak samo powinno być w przypadku Javi Barahony i Agustina Gutiérreza, którzy martwili się Lebron i Galan w Argentynie.

Czego można się spodziewać w przyszłości? Źródło bliskie graczom mówi nam o najnowszych plotkach.

Dwie stare cyfry 1 razem?

Maxi Sanchez niedawno rozstał się z Lucho Capra. Argentyńczyk mógłby stworzyć bardziej doświadczoną parę z innym byłym numerem 1, Pablo Limą. Dwóch bardzo regularnych graczy, którzy niewątpliwie stworzyliby silną i chwytliwą parę.

Wygląda również na to, że ich byli partnerzy, Lucho Capra i Javi Ruiz, są bliscy rejestracji.

Adrian Allemandi impreza na APT Padel Wycieczka, możliwe, że jego były partner, Coki Nieto, nawiąże współpracę z innym bardzo obiecującym młodym zawodnikiem: Miguelem Yanguasem.

Wśród innych graczy w głównym losowaniu możemy być uprawnieni do par Bergamini / Zaratiegui, Gil / Silingo i Alba / Cepero. Oczekuje się, że Uri Botello wróci do rywalizacji u boku Pablo Lijo.

Nowy ze starego?

Jezus Moya Sos Edu Alonso

Trzy stare pary powinny zreformować się w 2022 roku, są to Leal / Semmler, J.Rico / V.Ruiz i Alonso / Moya (zdjęcie).

Wszystkie te informacje należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka, ponieważ nie ma jeszcze nic oficjalnego. Będziemy musieli trochę poczekać, zanim zobaczymy, jak gracze potwierdzają lub zaprzeczają tym plotkom w swoich sieciach społecznościowych!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !