Po wielkiej atmosferze, która naznaczyła wszystko Mecz Léi Godallier i Teresy Navarro Na początku popołudnia Palais des Sports w Tuluzie ogarnął swego rodzaju odrętwienie.
Jest to jednak kolejna Francuzka, która około godziny 17:19 była na centralnym torze. Alix Collombon, związana z Jessicą Castello, rozegrała ekscytujący mecz z Carlą Mesą i Claudią Jensen. Około godziny 3:2 para francusko-hiszpańska prowadziła XNUMX-XNUMX, z przerwą przed startem i publiczność zaczęła tworzyć atmosferę.

Oprócz upału, który wyniszcza ciała zawodników i zapału widzów, centrum cierpi także z powodu rywalizacji toru 2, gdzie toczy się zaciekłe spotkanie przy męskim stole, chyba najpiękniejszy z tych plakatów. 1/16 finału. W chwili pisania tego tekstu Miguel Yanguas i Coki Nieto są remisowani z Lucasem Campagnolo i Javi Garrido (6/3 3/6 4/4 i 40A), w meczu rozpoczętym 2:17 rano.

W rezultacie publiczność jest liczna, aby śledzić tę bitwę pałkarzy… w której nie uderzamy tak dużo, ponieważ nowy dywan tutaj jest wolniejszy niż ten z 4Padel de Colomiers – tam, gdzie podczas previas spadło pobicie.

Dwa uderzenia ciała z rzędu

Dodaj do tego naddźwiękowe uderzenie Garrido wysłane wprost przez ciało Yanguasa, a następnie stratosferyczne uderzenie wykonane przez Yanguasa z bliskiej odległości na Garrido… a zrozumiesz, że widzów przyciąga zapach siarki.

Ale podczas gdy Garrido i Campa wygrali ten pojedynek tytanów ostro o 19:07, a Collombon/Castello złamali się o 19:09 w trzecim secie, prowadząc 5/2, kort centralny obiecał ponownie zapalić się w kolejnych minutach.

I tak właśnie było, z dziesięciokrotnym poparciem publicznym, które pomogło Alix i Jessice oprzeć się powrotowi Mesy i Jensena i wygrać 6/4, po czwartym punkcie meczowym! Alix Collombon bez urazy podziękował sali przy mikrofonie za ostatnią walkę: „Ogromne podziękowania dla publiczności za wsparcie. Zabawa w takiej atmosferze była ekscytująca, ponieważ w pewnym momencie byliśmy w trudnych czasach. Mieliśmy kilka wzlotów i upadków, ale graliśmy dobrze w kluczowych momentach przeciwko parze, o której wiedzieliśmy, że jest w tej chwili w świetnej formie. »

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.