Jutro w XNUMX/XNUMX finału będziemy mieli dwa tricolory World Padel Tour Reus otwarty! W efekcie, po Jessice Castello i Alix Collombon, to Léa Godallier i Teresa Navarro zwyciężyły w XNUMX/XNUMX finału w Reus.

W swoim pierwszym wspólnym meczu Léa i Teresa wykonały zadanie w Katalonii. W przeciwieństwie do Julii Polo i Ceci Reiter, Francuzka i jej partner przegrali bardzo ciasną pierwszą rundę, zanim ruszyli do przodu, by zaoferować sobie zwycięstwo w trzech setach.

Ci, którym pomógł Jorge De Benito na krześle dzisiaj wygrali mecz 6/7 6/4 6/2 i znajdziemy go jutro na spotkaniu 1/XNUMX finału. W drugiej porannej rotacji będą oczywiście mieli bardzo trudny mecz z rozstawioną XNUMX, Gemma Triay / Alejandra Salazar!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !