Dzień zaczyna się w całkowicie szalony sposób w Reus niesamowitym meczem Nuria Rodríguez i Marta Talavan którzy eliminują Iglesiasa/Osoro!

Pierwsze spotkanie transmituj na żywo w najbliższą środę na WPT Reus Open zaoferował nam raczej nieprawdopodobny scenariusz.

Rzeczywiście, rozstawione numer 6, Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro, rozpoczęli mecz z przytupem i trudno było sobie wyobrazić, jak ich przeciwnicy mogli pokrzyżować ich plany w tej 4/0 finału. Prowadząc XNUMX/XNUMX w pierwszym secie, zawodnicy Pablo Aymy wydawali się recytować swoje padel. Jednak Marta Talavan i Nuria Rodriguez z determinacją zdołały zatrzymać maszynę Iglesias / Osoro i wrócić do gry.

W bardzo wolnych warunkach ci, którzy trenują w Madrycie, nie poddawali się, zmuszając faworytów, aby zawsze grali jeszcze jedną piłkę. Postawa, która pozwoliła im wygrać pierwszą rundę 7/5.

Po przegranej 7 z ostatnich 8 meczów w pierwszym secie, Aranzazu i Victoria zdołali odzyskać spokój i całkiem logicznie zdobyli wynik dzięki wygranej w drugim akcie 6/4.

Trzeci set był również bardzo ciasny, a dwie pary trzymały się razem. W końcu dzięki przegranej wygranej za serwisem rywali i po ponad 2h30 gry Rodriguezowi i Talavanowi udało się osiągnąć pierwszy wyczyn tego Reus Open. Wynik końcowy: 7/5 4/6 6/4!

Jutro Nuria i Marta zmierzą się Jessica Castello i Alix Collombon, który pozostawił Noa Canovas i Raquel Piltcher bez szans: 6/1 6/2. Francuzka i jej partner oszczędzili siły i to dobrze, bo jutro czeka ich wielki mecz. Cokolwiek się stanie, i tak jak w Miami, przynajmniej jedna para nie zostanie rozstawiona w ćwierćfinale tego Reus Open!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !