Alix Collombon i Jessica Castello, które przegrały z Las Heras / Virsedą w Reus, nie miały pierwszego półfinału w turnieju WPT Open.

Zapytany wczoraj przez Padel MagazineAlix Collombon nie chciał mówić o wymarzonej okazji do rozegrania półfinału. Rzeczywiście, przed nią i jej partnerem były Barbara Las Heras i Veronica Virseda, dwie zawodniczki, które pokonały je w dwóch poprzednich starciach.

Dziś znowu jest to bardzo ważny mecz, który te dwa duety rozegrają, ale po raz kolejny triumfowała para Las Heras / Virseda.

Alix i Jessica dobrze zaczęli wygranie pierwszej rundy, ale jak zwykle Barbara i Weronika trzymały się i były w stanie odebrać zestaw wszędzie. Ostatni akt będzie oferował wiele suspensu, z zawieszonymi grami, przerwami, przerwami, i wreszcie na „punto de oro”, na ich pierwszym punkcie meczowym, Las Heras i Virseda przypieczętowali los spotkania .

Ostateczne zwycięstwo 3/6 6/3 6/4 dla tych dwóch graczy, którzy rozegrają swój pierwszy półfinał w turnieju WPT Open. Jutro zmierzą się z Gemmą Triay i Alejandrą Salazar, które wciąż potrzebowały trzech setów, aby zdominować Amatriain/Navarro: 6/2 4/6 6/0.

Oczywiście wyobrażamy sobie, że Alix Collombon i Jessica Castello będą bardzo rozczarowani, że zatrzymają się tak blisko bramki, ale biorąc pod uwagę zademonstrowany poziom gry, mówimy sobie, że wkrótce będą mieli nową okazję, aby wspiąć się do ostatniej czwórki. Rzeczywiście, francusko-hiszpańska para świetnie rozpoczęła sezon od dwóch kolejnych ćwierćfinałów. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy je w Vigo, już za niecałe dwa tygodnie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !