Wyeliminowany w pierwszej rundzie Blockchain.com Miami Padel Open, Juan Lebron i Ale Galan ustanowili rekord w Reus.

W przeciwieństwie do Federico Chingotto i Juana Tello, numery 1 osiągnęły świetny występ, który pozwolił im zakwalifikować się do pierwszego w tym roku finału.

Lebron Galan Chingotto Tello WPT Reus Open 2022

Prawie trzy godziny meczu, 17 meczów rozegranych na „punto de oro”, nie trzeba dodawać, że widzowie obecni w Reus będą uczestniczyć w bardzo wysokim meczu.

Przepychani przez Argentyńczyków zawodnicy Mariano Amat wiedzieli, jak cierpieć jako drużyna i wydaje się, że znaleźli wszystko, co uczyniło ich numerem 1 w rankingu. W ważnych momentach Hiszpanie byli często bardzo solidni, wygrywając pierwszego seta w tie-breaku po uratowaniu dwóch setów, a następnie wznawiając marsz do przodu mimo przegranej drugiego seta.

Numer 1 naprawdę rozpoczyna swój sezon w Katalonii, a dzięki temu zwycięstwu 7/6 4/6 6/1 są pełni pewności siebie przed rozegraniem pierwszego finału w 2022 roku. Będzie to albo przeciwko niespodziance Nieto / Yanguas, albo przeciwko tym, których pokonali w finale Master Final 2021: Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia. Odpowiedz dziś po południu, w drugiej rotacji o 16:00.

Aby śledzić mecze z Francji, przejdź do World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !