Po Środa pod znakiem dwóch niespodzianek dla pań, to wciąż wielki dzień padel który czeka nas w ten czwartek.

Będziemy mieli prawo do powrotu Marrero / Sainz od 09:30, przeciwko zawsze chwytliwej parze Las Heras / Virseda. Następnie podczas swojego pierwszego wspólnego turnieju Léa Godallier i Teresa Navarro zmierzą się z najlepszymi na świecie. padel : Alejandra Salazar i Gemma Triay.

Pod koniec ranka Juan Lebron i Galan spróbują wygrać swoje pierwsze w tym roku zwycięstwo w WPT przeciwko Diazowi / Gutiérrezowi.

Po krótkiej przerwie mecze zostaną wznowione o 15:30, kiedy wejdą finalistki z Miami, Paula Josemaria i Ariana Sanchez, z Sandrą Bellver i Caroliną Orsi. Następuje spotkanie twarzą w twarz pomiędzy Argentyńczykami: Tapia/Gutiérrez vs Belluati/Moyano. Dzień zakończy się rewanżem szesnastego meczu Miami pomiędzy Coello/Belasteguin i Nieto/Yanguas!

W programie:

  • 09:30: Marrero/Sainz vs. Las Heras/Virseda
  • do naśladowania: Salazar/Triay vs Godallier/Navarro
  • dalej: Lebron/Galan vs JM Diaz/Agustin Gutiérrez
  • 15:30: Sanchez/Josemaria kontra Bellver/Orsi
  • następny: Tapia/Gutiérrez vs Belluati/Moyano
  • dalej: Coello/Belasteguin vs Nieto/Yanguas

Aby spojrzeć na tabele, to się zdarza ICI !

Aby zobaczyć mecze, jest włączony World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !