Po temu jak wyeliminował wczoraj Fernando Belasteguina i Arturo Coello, Coki Nieto i Miguel Yanguas osiągają nowy wybór, eliminując Di Nenno / Navarro!

Kto ich powstrzyma! Miguel Yanguas i Coki Nieto są w siódmym niebie w Reus. Jako dowód eliminują drugie ziarno w ciągu dwóch dni. Sparkling wczoraj przeciwko Campagnolo / Garrido, Paquito i Di Nenno nie mogli znaleźć rozwiązania przeciwko parze pełnej pewności siebie.

Trochę jak Garrido i Campagnolo w Miami, Nieto i Yanguas przeciwstawiają się kursom w Katalonii i wspinają się do ostatniej czwórki tego Reus Open. Prawdziwa sensacja dla tych dwóch graczy, którzy grają razem dopiero w drugim turnieju.

Dzięki ich zwycięstwu 6/4 6/4 jutro w półfinale spotkamy Nieto i Yanguasa z Sanyo Gutiérrezem i Agustinem Tapią, którzy wyszli z pułapki Sanz/Lamperti: 4/6 6/3 6/1.

W drugiej części tabeli są faworyci i to bardzo wybuchowy Lebron / Galan vs Chingotto / Tello, do którego będziemy mieli prawo jutro. Hiszpanie zdominowali Limę/Sanchez 6/1/7/6, podczas gdy Argentyńczycy pokonali Ruiza/Stupaczuk, jak w Miami. Tym razem zawodniczki Gaby Reca w bardzo dobrej formie wygrały w dwóch setach: 6/1 6/4.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !