Nie możemy ich powstrzymać! Jak w Miami, Alix Collombon i Jessica Castello potwierdzają swój bilet do ćwierćfinału turnieju World Padel Tour Reus otwarty!

Podczas gdy po ćwierćfinale biegali prawie przez cały zeszły sezon, teraz Alix Collombon i Jessica Castello na początku 2022 roku wygrywają dwa razy z rzędu! To proste, w ostatnich 4 turniejach grali na World Padel Tour, Alix i Jessica były w kwaterze trzy razy!

Sprzeciwiając się dziś rano Marty Talavan i Nurii Rodriguez w 6/3 finału Reus Open, Francuzka i jej partner byli bardzo solidni, aby wygrać w dwóch setach: 6/4 XNUMX/XNUMX. Zaskakujące wczoraj, Talavan i Rodriguez nie mogli powtórzyć tego wyczynu przeciwko parze numer 9 tego WPT Reus Open.

Naprzeciw nich jutro spotkają się Barbara Las Heras i Veronica Virseda. Rzeczywiście, para numer 11 dokonała porannego wyczynu, zdominowała Martę Marrero i Lucię Sainz, zajmując w turnieju czwarte miejsce! Dlatego jutro rano czeka nas ćwierćfinał najbardziej otwartych!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !